Son Dakika
20 Ağustos 2019 Salı

Zamanın Hızlı Gectigi Caffe Le Marde.

768 kez izlendi, 27 Aralık 2017 Çarşamba

ZAMANIN HIZLI GEÇTİĞİ CAFE.. İstanbul’un en eski ve geleneksel semtlerinden biri olan Bakırköy’de, Ataköy Marina ile karşı karşıya ve ido vapur iskelesine 15 metre uzaklıkta bulunan Le Marde Hotel 2016 yılında renove edilerek eski ismi Ataköy Sahil Hotel’i değiştirmekle kalmayıp mevcut konsept ve dekorasyonunu da tamamen değiştirmiştir.   Toplam 18 oda 8 tanesi deluxe 8 […]

ZAMANIN HIZLI GEÇTİĞİ CAFE..
İstanbul’un en eski ve geleneksel semtlerinden biri olan Bakırköy’de, Ataköy Marina ile karşı karşıya ve ido vapur iskelesine 15 metre uzaklıkta bulunan Le Marde Hotel 2016 yılında renove edilerek eski ismi Ataköy Sahil Hotel’i değiştirmekle kalmayıp mevcut konsept ve dekorasyonunu da tamamen değiştirmiştir.

 

Toplam 18 oda 8 tanesi deluxe 8 tanesi executive 1 tanesi Junior Suit 1 tanesi de King Suit şeklinde olan Le Marde konuklarına fazlasıyla konfor sağlıyor .Sabahları bol çeşitli bir kahvaltıyla güne harika bir başlangıç yapabilirsiniz. Akşamları ise gün batımı eşliğinde Le Marde Restorant akşam yemeğinin tadını çıkarabilirsiniz. Otel, Galeria alışveriş merkezine 100 metre, Capacity ve Carousel alışveriş merkezlerine 400 metre, Cnr Expo Fuar merkezine 5 km Atatürk Hava Limanı 6 km mesafede olan Le Marde İstanbulu ayağınızın altına alarak size ulaşımı da sağlamıştır.

Le Marde Hotel girişte yer alan lüks restoranıyla da dikkat çekiyor sabah kahvaltılarınızı güzelleştirecek manzara eşliğinde sevdiklerinizle huzuru tada bileceğiniz hoş zamanınızı değerli harcayacağınız konseptle sizi güler yüz ve eksiksiz hizmetleriyle sizi karşılıyorlar. Akşamları ise gün batımı eşliğinde akşam yemeğinizin tadını çıkarta bilirsiniz. Le Marde Hotel in vizyonu dünyayı konukseverliğin ışığı ve sıcaklığıyla doldurmak. Misyonu ise en seçkin küresel otelcilik şirketi olmak .

Le Marde Hotel vizyon ve misyonuyla dikkat çekiyor. Le Marde Hotel konuklar, ekip üyeleri ve mülk sahiplerinin ilk tercihi olmakta ilerliyor. İş yorgunluğunuzu hafta sonu atmak istiyorsanız benden size bir tavsiye Yolunuz Le Marde Hotel e düşsün köyden gelen kahvaltılık ürünleriyle kahvaltı ettikten sonra akşam yemeğinize de canlı müzik eşliğinde bu güzel cafe restoran da kendinize mutluluk katın zamanınızı değerli kılın. Fatma AK OZTAPAL a samimi girişimciliklerinden dolayı minnetlerimi sunarım.

Etiketler: Ataköy Marina Bakırköy Fatma AK OZTAPAL Hotel ido vapur iskelesi Le Marde Hotel Le Marde Restorant

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Xturk Teması. Tasarım ve Programlama: Moradam