Son Dakika
24 Ağustos 2019 Cumartesi

Uefa Avrupa Ligi Özel Kuponu

28 Eylül 2017 Perşembe, 18:47

MAÇ KODU 695. BRAGA – MEDİPOL BAŞAKŞEHİR : ( MS 1)…(2.00)
Ligimizin son 3 senedir yükselen yıldızı Medipol Başakşehir, henüz Avrupa semalarında uçabilecek seviyelere gelemedi bence… Bu aşama için zamana ihtiyaçları var. Kadroları oldukça yaşlı ve bu tip kulvarları kaldırmakta zorlanıyorlar. BRAGA ise klasik bir Portekiz başaltı takımı. Bu sezona da iyi bir giriş yaptı. Lig ve AVL de iyiler ki deplasmanda alınan Hoffenheim galibiyeti çok değerli… Adebayor’un durumu şüpheli olunca gol için sıkıntı yaşayabilir B.Şehir. Bence BRAGA yenilmez.
MAÇ KODU 703. SHERİFF TİRASPOL – KOPENHAG : (KG YOK)…(1.60)
Moldova liginin tartışmasız kralı SHERİFF, ilk maçta Çeklerin bütün çabalarını boşa çıkararak puanı kaptı fakat bu gece rakip Kopenhag. Danimarka’da marka olan Kopenhag Avrupa Ligi’nde de devamlı yeri olan bir takım. Özellikle deplasman maçlarında kontrolü elden bırakmadan ve gol yemeden, araya sıkıştırabilirse tek golle 3 puan alma peşinde. Karşılıklı gol yok oynamak en uygun seçenek olacaktır.
MAÇ KODU 701. AC MİLAN – RIJEKA : (MS 1)…(1.05)
Milan bu sene hakikaten çok farklı, oyuncu kalitesini de arttırdılar. Juventus ve Napoli’ye rakip olmak için zamana ihtiyaçları var henüz ama iyi yoldalar. Rıjeka ise Hırvatistan liginin iyi oynayan, kendi çapında güzel şeyler yapmaya çalışan bir takımı. Rıjeka ile ilgili sizlere söyleyebileceğim bir ayrıntı var ki gol atmakta pek zorlanmadıkları olacaktır. Tabii olarak rakip Milan ama bu dediğimi unutmayın, Hırvat ligi maçlarında değerlendirirsiniz. Gol seçeneklerinden 2,5 üstü de tercih edilebilir. Tüm bahissever arkadaşlara şans diliyorum.
TOPLAM ORAN : 3.36

Soru ve görüşleriniz için: gununkalesi@outlook.com

Yorum

  1. Pingback: Gündemtürk spor ekibi kazandırdı.. - Gündem TürkGündem Türk

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Xturk Teması. Tasarım ve Programlama: Moradam