Son Dakika
20 Ağustos 2019 Salı

Uefa Avrupa Ligi Kuponu (02.11.2017)

02 Kasım 2017 Perşembe, 18:35
MAÇ KODU 491. V.PLZEN- LUGANO : (MS 1)…(1,25)
G grubunda 3te 3 yapan Steau’nun arkasını kim yakalayacak maçı… Bu grupta yer alan diğer üç takımın kendi aralarında yaptıkları 3 maçta da ev sahibi taraf galip geldi. V. Plzen ilk maçta aldığı 3-2’lik yenilginin acısını çıkartır Lugano’dan mutlaka ama gollere oynayacak arkadaşlara şunu hatırlatmak isterim: bu grubun ikinci sırası için ikili averaja bakılacaktır bu gidişe göre… Dolayısıyla 1-0, 2-1 lik galibiyetler V.Plzen cephesince yeterli görülebilir skorlardır bu gece için hatırlatırım. Seyircisinde arkasına alarak farka da gidebilir.
MAÇ KODU 474. SLAVIA PRAGUE-VILLARREAL: (İY 0)…(1,85)
Grupta ilk sıra için çekişen iki takım bu kez Prag da karşı karşıya geliyor. İspanya da 2-2 lik skor, şimdi daha kontrollü bir oyunu gerektirecek. Skoru bir anda 2-0 a getirmişti Çekler fakat Carlos Bacca olmaz dedi ve ilk yarı 2-2 bitti, sonrada iki takım gole ulaşamadı. Villarreal hafta sonu Malaga’yı evinde konuk edeceği için rotasyonu tercih etmeyebilir. Bu maça konsantre bir 11 ile oyuna başlayacaktır. Slavia ise gayet iyi bir takım ve oyunu geride bile olsa toparlayabilen bir hocaları var. Her halükarda oyun ilk yarı kilitlenir ve biz bu oranı kaçırmamalıyız.
MAÇ KODU 473. RİJEKA-AVUSTRIA VIENNA (h): (MS 1)…(1,80)
Avustria Vienna maalesef ne kendi liginde ne de Avrupa’ da var. Taraftarları bile bu takımın peşini bıraktı, çünkü ne oynadıkları belli değil. Rijeka ise grubun ikinciliği için ilk adımı Avusturya deplasmanında attı ve 3 puanı kaptı.İyi oyunlarını devamlı geliştirerek gelen Hırvat takımı bu maçta bulacağı erken gollerle farka gider.
TOPLAM ORAN: 4,16
Soru ve görüşleriniz için: gununkalesi@outlook.com
https://twitter.com/gununkalesi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Xturk Teması. Tasarım ve Programlama: Moradam