Son Dakika
25 Haziran 2019 Salı

Seren Serengil, Kıvılcım Ural’la canlı yayında tartıştı

20 Aralık 2017 Çarşamba, 13:17

Duymayan Kalmasın adlı programa Kaan Tangöze ile birlikte olan Kıvılcım Ural canlı yayına çıktı. Seçkin Piriler hakkında iddialarda bulunan ve evlatlarını evden kovduğunu öne süren Ural çarpıcı açıklamalar yaptı.

Şarkıcı Kaan Tangöze’nin uğruna Seçkin Piriler’le 6 senelik evliliğini bitirdiği sevgilisi Kıvılcım Ural, geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından, Piriler’e göndermelerde bulunmuştu. Yaptığı bu paylaşımın ardından çok sayıda eleştiri alan Ural, kendisini savunmak için Duymayan Kalmasın programına konuk oldu. Tangöze’nin Seçkin Piriler’in çocukları evden kovduğunu duyduğunu söyleyen Kıvılcım Ural ile Seren Serengil canlı yayında da gerginlik yaşadı.

“BÖYLE BİR ŞEY YOK”

“Kaan Tangöze ile 6 yıl değil 2.5 yıldır birlikteyiz” diyen Ural, Seren Serengil’in kendisinin yanlış yaptığını vurgulaması üzerine “Siz beni yargılıyorsunuz” şeklinde yanıt verdi. Ural: “Beni hep yanlış anladılar, sosyal medyada paylaştığım her fotoğrafın nispet olduğunu söylediler. Böyle bir şey yok” dedi. Serengil, Seçkin Piriler’e hakaret içerikli mesajları neden attığını sorunca Ural ise şöyle yanıt verdi. Ural, “Yaptığımın arkasındayım ama ben Seçkin Piriler’in üzülmemesi adına buraya geldim. Benim Seçkin’le hiçbir problemim yok. Kendisi benimle hiçbir zaman görüşmek istemedi” dedi.
Kıvılcım Ural’ın: “Kaan bana sen bir sanatçısın magazin figürü değilsin dedi ve buraya gelmemi istemedi.” demesi üzerine Seren Serengil, “Sen ne sanatçısısın ben anlamadım? Bunca sanatçı varken senin neren sanatçı?” diyerek Ural’a sert bir çıkışta bulundu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Xturk Teması. Tasarım ve Programlama: Moradam