Son Dakika
20 Ağustos 2019 Salı

Öğrencisiyle Uçak’ta cinsel ilişkiye girdi ve…

27 Temmuz 2017 Perşembe, 11:01

İngiltere’de, okul gezisi sırasında bir öğrenci ile uçağın tuvaletinde cinsel ilişkiye giren öğretmen meslekten ihraç edildi.

İngiltere’nin Bristol kentindeki bir okulda görevli 28 yaşındaki öğretmenin öğrencisini uçak yolculuğu sırasında önce öptüğü, sonra da onunla birlikte içki içtiği belirlendi. Öğrencisi ile cinsel ilişkiye de girdiği tespit edilen öğretmen meslekten ihraç edildi.

ÖĞRENCİSİNİ ÖNCE ÖPTÜĞÜ, SONRA DA ONUNLA İÇKİ İÇTİĞİ BELİRLENDİ

Bristol kentindeki bir okulda görevli 28 yaşındaki öğretmenin adının Eleanor Wilson olduğu açıklandı. Eleanor Wilson’ın öğrencisini uçak yolculuğu sırasında önce öptüğü, sonra da onunla birlikte içki içtiği belirlendi.

OLAYI SORUŞTURAN KOMİTE ÖĞRETMENİN ÖĞRENCİSİ İLE CİNSEL İLİŞKİYE DE GİRDİĞİNİ TESPİT ETTİ

Ağustos 2015’te yaşanan olayı soruşturan komite, Wilson’ın daha sonra öğrencisi ile cinsel ilişkiye de girdiğini tespit etti.

ÖĞRETMEN BİR DAHA ASLA GERİ DÖNMEYECEK

Wilson’ın öğrencisinden ilişkilerini gizlemesini ve daha sonra olayı soruşturmaya başlayan yetkililere yalan söylemesini istediği ortaya çıktı. Davranışı “profesyonel açıdan kabul edilemez” öğretmen bir daha aslamesleğine geri dönemeyecek. Suçlamaları reddetmişti

MESLEKTEN İHRAÇ KARARININ ÇIKTIĞI KOMİTE OTURUMUNA KATILMADI

Eleanor Wilson bugüne dek suçlamaları reddetmiş, okulu ise geçen yıl onun görevine son vermişti. Wilson, meslekten ihraç kararının çıktığı komite oturumuna ise katılmadı. Öğrencinin ve okulunun adı ise kamuoyuna açıklanmadı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Xturk Teması. Tasarım ve Programlama: Moradam