Son Dakika
24 Ağustos 2019 Cumartesi

Londra metrosundaki patlama’dan şok fotoğraflar

15 Eylül 2017 Cuma, 11:39


İngiltere’nin başkentindeki metro ağında bir patlama meydana geldi. İngiliz basını, bazı yolcuların yüzünde yanıklar olduğunu bildiriyor.

İngiltere’nin başkenti Londra’da bir patlama meydana geldi. Reuters haber ajansı, Londra’nın batısındaki Parsons Green istasyonunda patlamanın gerçekleştiğini bildiriyor.

Londra Ambulans Servisi “Yaralanmaların gerekçesini ve ciddiyetini değerlendirme aşamasındayız. Buna öncelik veriyoruz” ifadesini kullandı. Patlamanın olduğu yere tehlikeli bölge müdahale ekibi, ağır silahlı polisler, ambulanslar, itfaiye ve bir helikopter gönderildi. Polis, halka bölgeden uzak durma çağrısı yaptı.

İngiliz Metro gazetesi, bazı yolcularının yüzünde yanıklar olduğunu duyurdu. BBC sunucusu Sophie Raworth da sedyede gördüğü bir kadının yüzü ve bacaklarında yanıklar olduğunu söyledi.

Trenden dumanların yükselmesiyle istasyon boşaltıldı ve durağın yer aldığı hatta seferlere ara verildi. Bölgedeki Reuters fotoğrafçısı silahlı polislerin olay yerinde olduğunu aktarıyor.

Sosyal medyada olayla ilgili paylaşım yapan kişiler, trende büyük panik yaşandığını ifade etti. Reuters’a konuşan bir kadın, olay sonrası çıkan izdihamda yaralananlar olduğunu söyledi. Londra metrosunu günde ortalama 5 milyon kişi kullanıyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Xturk Teması. Tasarım ve Programlama: Moradam