Son Dakika
25 Haziran 2019 Salı

25 Aralık 2017 Pazartesi, 00:25
Yaren İrem Senturk
Yaren İrem Senturk yaren_sntrk@outlook.com Tüm Yazılar

İşyerinde Yemek Molaları

Günlük yaşantımızın büyük bir bölümün çalışmak ile geçirdiğimiz için dışarıya çıkıp avm lerde bir kahve molası vererek alışveriş yapmakta zorlanmaktayız.

Sadece hafta Sonları fırsat bulmaya çalışsak da başaramıyoruz. Çünkü bir haftanın yorgunluğunu üzerinizden atıp gelecek haftaya dinlemiş şekilde kafamızda planlıyoruz.

İş temposunun yoğunluğunda biz bayanlar modayı ne kadar yakından takip etimiz bilinmekte. İşyerindeyken yeme molalarını fırsata çevirmek kaçınılmaz oluyor bizim için.

Tabikide gezmeden dolaşmadan yaşantımızı kolaylaştırmaktır hedefimiz! Yemek molalarında internet üzerinden bir cok siteye girer incelerim modayı internet üzerinden takip ederken hoşuma giden kıyafet gibi ürünleri bir kaç güvenilir E-ticaret sitelerinden gönül rahatlığı ile alışverişimi yaparım bir öğlen yemek molasında magazin ve moda takip etmek için dolaşırken MODAPELLA.COM sitesi ile karşılaştım ve yakın takibe aldım siteyi ve…

ModaPella sitesiyle tanıştığım için çok mutluyum bu sitesiyle tanışmak için geç kalmışım bir bayan olarak alışveriş tutkunu olduğumu ve birçok sitede alışveriş yaptığımı işyerindeyken yemek molalarında internet sitelerinde alışveriş yaptığımı dile getirdim. Fakat  sitelerin hiç birinden memnun kalmadım ya ürünleri kullanılmış, defolu ve ya aldığım ayakkabı sağ eşi 37 kalıpken sol eşi 39 kalıp olarak geldi bazı kargolarımın elime 25 günde ulaştığını biliyorum ürün iade etmekse ayrı bir uğraş çaba… Tam internet sitelerinden soğuyordum ki son alışverişimi Modapella dan yaptım ve bu kadar memnun kalacağımı bilmiyordum. Görselini beğendiğim ürünleri  yarı fiyatına alıyorum Aradığınız her şeyi bulabildiğiniz, güvenilir, en hızlı kargolayan ve bir sorunla karşılaştığınızda en hızlı geri dönüş yapılan en iyi çevrimiçi alışveriş sitesi farklı sitelerin kargoları 1 hafta da elime ulaşırken ModaPella sitesiyle yaptığım her alışveriş de tıkladığım da hemen ürün kapımda gibi 2 ve ya 5 gün içerisinde alıyorum ürünler görsellerdeki  gibi ve kargoyla da çok korunaklı poşetleme kartonlama sistemiyle elime ulaşıyor  site sahibi Pelin ATİK e saygılarımı iletiyorum bu güzel site için site şimdiden bağımlılık yarattı bende bir de yılbaşı indirimlerini gördükçe siz düşünün artık.

Teşekkürler Pelin ATİK

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Xturk Teması. Tasarım ve Programlama: Moradam