Son Dakika
19 Ağustos 2019 Pazartesi

Daha 18 yaşında bile değildi ama çocuk sahibi oldu…

19 Mart 2018 Pazartesi, 01:01

Daha 18 yaşında bile değildi ama çocuk sahibi oldu, çocuk denilecek yaştaydı ama yaptığı hata çocukluk hatası değil ki, Kocası askeri göreve gitti o da arkasından çıktı, 9 aylık çocuğu evde bir başına, komşular eve girdiğinde gördükleri manzara korkunçtu…

İddiaya göre 17 yaşındaki kadın bebeğini evde bıraktı ve arkadaşları ile eğlenmek için bir üniversitenin yurduna gitti, bir hafta boyunca evde yalnız kalan bebeği komşuları buldu.

Komşular eve girdiklerinde bebeğin cansız bedeni ile karşılaşıyorlar. Olay sonrası bebeğin annesi gözaltına alınıyor ve işin aslı araştırılıyor. Kadın kendini savunuyor fakat 10 yıl hapis cezasından kurtulamıyor.

Rusya’nın Rotsov’da annesinin evde 1 hafta boyunca yalnız bıraktığı bebeği hayatını kaybettiği bildirildi. Kadın ise kendini kentinde annesinin evde bıraktığı ve 1 hafta boyunca gelmediği bebek açlıktan hayatını kaybetti.

Komşuları 1 hafta boyunca evde hiç bir hareketlilik görmedikleri için polise haber veriyorlar. İhbar üzerine polisler eve giriyor ve olay ortaya çıkıyor.

Genç kadın ise ifadesinde kendisini şöyle savunuyor, bebeğini evde yalnız bırakmadığını teyzesine emanet ettiğini söylüyor. Fakat kadın, Egor isimli bebeğinin ölümünden sorumlu tutuluyor ve 10 yıl hapse mahkum ediliyor.

Olay sırasında askeri görevde olan kocası sosyal medyada bebeğinin fotoğrafını paylaşıyor ve eşine boşanma davası açıyor.

Eşi ise sosyal medyada her şeyin yolunda olduğunu ve bebeğine teyzesinin baktığını belirten mesajlar paylaşmış. İddiaya göre polis ifadesinde kadının bebeğine bakmak istemediği ve bir aylıkken çocuk esirgeme kurumuna verdiği fakat 6 ay sonra geri getirildiğini anlattığı belirtiliyor.

Gençlerimizi iyi eğitmezsek ileride başımıza neler gelebileceğini herkesin öğrenmesi için – 1 kez PAYLAŞ HERKES OKUSUN

Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik, ders veren hikayeler ana sayfanıza düşsün istiyorsanız, sayfamızı takip edebilirsiniz. Teşekkürler

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Xturk Teması. Tasarım ve Programlama: Moradam