Son Dakika
24 Ağustos 2019 Cumartesi

Cumartesi kuponu (30.09.2017)

30 Eylül 2017 Cumartesi, 17:37

MAÇ KODU 136. PSG – BORDEAUX (2H) : (MS 1)…(1.70)
Bayern Münih karşısında alınan 3-0 lık net skorun ardından ligin kendi gibi namağlup diğer takımı Bordeaux ile karşılaşacak PSG… Herkes Bayern maçının ardından bu maça motive olamayacağından bahsediyor oyuncuların. Bordeaux’nun namağlup oluşu motive etmez mi sizce PSG’yi? PSG ilk dakikadan itibaren karşı kaleye gol olup yağacak diye düşünüyorum.
MAÇ KODU 138. CHELSEA – M.CİTY :(2,5 GOL ÜST)…(1,55)
Simone basın toplantısında boşuna Conte benden daha iyi teknik direktör dememiş. Chelsea zorlanır diye düşündüğüm Atletico Madrid maçını bile galibiyetle kapattı. Kabul etmeliyiz ki Conte, büyük maçlarda dersini iyi çalışıyor. Geçen sene her iki maçta da M. City’yi yenmeyi başarmıştı. Muhtemelen aynı durum tekrar yaşanacak fakat ben riske girmeden gollere yönelmenin daha uygun olacağını düşünüyorum.
MAÇ KODU 141. GALATASARAY – KARABÜK :(MS 1H)…(1,50)
Fenerbahçe’nin dün akşamki mağlubiyeti, Galatasaray cephesinde nasıl karşılık bulmuştur sizce? Ve üstelik bu akşam TT Arena’ya gelecek 40 küsur bin seyirci maç boyunca o hırs ve neşe ile takımını nasıl coşturur, düşünebiliyor musunuz? Cimbom da Tolga Ciğerci dışında eksik yok, Fegouli ilk 11 de başlayacak. Karabük kontrollü oynamak isterken golleri kalesinde görebilir.
TOPLAM ORAN : 3,95

Soru ve görüşleriniz için: gununkalesi@outlook.com

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Xturk Teması. Tasarım ve Programlama: Moradam