Son Dakika
25 Haziran 2019 Salı

Burcu Esmersoy’un Kış Dolabı Kanyon’da

20 Aralık 2017 Çarşamba, 00:20

19 Aralık Salı günü Kanyon etkinlik alanında Burcu Esmersoy’un ev sahipliğinde başlayan ve iki gün boyunca sürecek olan “Burcu Esmersoy’un Kış Dolabı Kanyon’da” etkinliği ilk gününde İstanbullular tarafından yoğun ilgi gördü.

Burcu Esmersoy’un kendi gardırobunun en güzel parçalarını “Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG)” yararına satışa çıkardığı etkinlikte kıyafetleri satın almak isteyen moda severler daha etkinlik başlamadan kasa önünde uzun kuyruklar oluşturdu.

Benzersiz stiliyle fark yaratan, modanın nabzını tutan Burcu Esmersoy ev sahipliğinde gerçekleştirilen “Burcu Esmersoy’un Kış Dolabı Kanyon’da” etkinliği ilk gününde İstanbullular tarafından yoğun ilgi ile karşılandı. Burcu Esmersoy’un kendi gardırobundan seçtiği kıyafet ve aksesuarların Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) yararına satışa çıkarıldığı etkinlikte, moda severler beğendikleri parçaları satın alabilmek için adeta birbiriyle yarıştı.

Burcu Esmersoy’un da kendi kıyafetlerini satın alması ile iyice hareketlenen etkinlik gün boyunca moda severlerin buluşma noktası oldu. Etkinlik henüz uğramayanlar için 20 Aralık, Çarşamba gününe kadar Kanyon etkinlik alanında devam edecek

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Xturk Teması. Tasarım ve Programlama: Moradam