Son Dakika
20 Ağustos 2019 Salı

Alibeyköy duman altında

859 kez izlendi, 27 Temmuz 2017 Perşembe

İstanbul Alibeyköy’de  yangın alarmı… Her yeri dumanlar kapladı. Kağıthane’de yıldırım düşen fabrikada yangın çıktı Kağıthane’de üzerine yıldırım düşen bir mozaik fabrikasında yangın çıktı. Alevler kısa sürede tüm fabrikayı kaplarken yangına çok sayıda itfaiye ekibi müdahale ediyor. Kağıthanede yıldırım düşen fabrikada yangın çıktı Kağıthane’de yıldırım düşen fabrikada yangın çıktı Kağıthane Tüneli çıkışı Eyüp Sultan Caddesinde bulunan […]

İstanbul Alibeyköy’de  yangın alarmı… Her yeri dumanlar kapladı.

Kağıthane’de yıldırım düşen fabrikada yangın çıktı Kağıthane’de üzerine yıldırım düşen bir mozaik fabrikasında yangın çıktı. Alevler kısa sürede tüm fabrikayı kaplarken yangına çok sayıda itfaiye ekibi müdahale ediyor.
Kağıthanede yıldırım düşen fabrikada yangın çıktı
Kağıthane’de yıldırım düşen fabrikada yangın çıktı
Kağıthane Tüneli çıkışı Eyüp Sultan Caddesinde bulunan bir mozaik fabrikasına yıldırım düştü. Edinilen bilgiye göre, yıldırım düşmesi sonucu fabrikada yangın çıktı.
Yangın, içinde çok miktarda kimyasal madde olduğu öğrenilen fabrikayı kısa sürede sardı. Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi yönlendirildi. Ekipler yangına müdahale ediyor.

Etiketler: alibeyköy duman Fabrika Kağıthane kimyasal madde mozaik fabrikası patlama yangın

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Xturk Teması. Tasarım ve Programlama: Moradam